Koronawirus - Informacje

Informacja dotycząca działania firmy podczas trwania epidemi wirusa COVID-19

Firma Mil-Mag dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas współpracy z nami w trwającej epidemii. Nasze oddziały przy zachowaniu szczególnej ostrożności nadal w pełni funkcjonują i są dla Państwa dostępne. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Was aktualnie wprowadzone obostrzenia utrudniają funkcjonowanie, dlatego wychodzimy na przeciw tej sytuacji i nadal świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zrób zakupy nie wychodząc z domu. 

busik

Dysponujemy transportem własnym dlatego oferujemy zakupy z dostawą realizowaną przez naszą firmę. W bezpiecznych warunkach dostarczymy i przeprowadzimy podstawowe szkolenie z użytkowania zakupionych urządzeń. Urządzenia w drodze serwisowej takie jak kosiarki, traktory i inne maszyny ciężkie  - odbierzemy, wycenimy, naprawimy - dostarczymy! W promieniu 50 km od naszysch sklepów zakupione urządzenia dowozimy gratis! Dla Państwa wygody dostępne są także przesyłki kurierskie.

Zapraszamy do współpracy

Husqvarna Płońsk

Husvarna Premium Dealer PłońskDane kotaktowe:

F.H.U. MIL-MAG Zdzisław Pietrzak
09-100 Płońsk, ul. Targowa 44
tel. 23 / 66 13 418
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek:             9:00 - 17:00
Sobota:                                  9:00 - 13:00

Asortyment

Pilarki łańcuchowesklep plonsk 04

Pilarki spalinowe, elektryczne 220V, urządzenia akumulatorowe do zastosowań amatorskich oraz profesjonalnych. W tym pilarki wyposażone w technologię Autotune, dla arborystów, urządzenia na wysięgniku. Ponadto oferujemy wszelkie materiały eksploatacyjne takie jak układy tnące, łańcuchy, oleje oraz akcesoria do prac leśnych. Oferowane marki: Husqvarna, McCulloch, Oregon

 

 

Podkaszarki i Wykaszarki sklep plonsk 10

Podstawowe modele podkaszarek do lekkich prac ogrodowych, wykaszarki dla gospodarstw rolnych oraz wycinarki przeznaczone do prac komunalnych. Materiały eksploatacyjne oraz ochronne, w tym żyłki, oleje, noże tnące części zamienne. Ponadto w ofercie znajdziemy urządzenia wielofunkcyjne Combi 525Lk.

  

 

 

sklep plonsk 11

Akcesoria do pielęgnacji ogrodu

Sekatory oraz nawodnienia ogrodowe Gardena. Akcesoria i narzędzia ręczne Husqvarna do prac leśnych, szpadle oraz sekatory Fiskars.

 

 

 

 

sklep plonsk 08Traktory i Ridery Husqvarna

Oferujemy możliwość jazdy próbnej oraz sparwdzenia funkcjonalności urządzeń marki Husqvarna, McCulloch. Na życzenie organizujemy pokazy wybranych modeli w ogrodzie klienta. Do wyboru pełna gama traktorów Husqvarna a w tym topowy model TC 342 z urządzeniem tnącym 107cm, przekładnią hydrostatyczną, oświetleniem led oraz dwucylindrowym silnikiem Briggs & Stratton Husqvarna Series.

 

 

Husqvarna Automower ®sklep plonsk 16

Kosiarki zautomatyzowane. Zobacz jak pracuje kosiarka Automower® i poznaj korzyści które oferuje. Proponujemy usługi montażowe oraz serwis urządzeń. Nie wiesz jaki model jest dla Ciebie? Zaproś nas do siebie a pomożemy w zaplanowaniu trawnika i podjęciu decyzji.

 

 

 

Usługi

AUTORYZOWANY PARTNER SERWISOWY:


 

 serwis husqvarna

Naprawa kosiarek spalinowych oraz traktorów ogrodowych. Serwis urządzeń do prac ogrodowych i leśnych.

Przeglądy oraz konserwacje maszyn podlegających pod naszą specjalizację. Sprzedaż akcesoriów oraz oryginalnych części zamiennych.

Montaż i serwis kosiarek zautomatyzowanych Husqvarna Automower ®.

Szkolenia i prezentacje z zakresu obsługi urządzeń do prac komunlanych Husqvarna Commercial.

 


Galeria