Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
siol-hal

Zapraszamy do udziału w stworzeniu kompendium wiedzy z najbardziej nurtujących zagadnień w tematyce ogrodnictwa, leśnictwa, mechaniki i obsługi urządzeń. W tym dziale sukcesywnie będziemy zamieszczać informacje odpowiadające na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania. Jeżeli jest coś na co jeszcze nie znalazłeś odpowiedzi skorzystaj z formularza kontatowego z dopiskiem "poradnik" a już niedługo uzyskasz odpowiedź w tym dziale.Drukuj

Husqvarna Automower ®

automower top4 320

Zaczęło się 20 lat temu...

Kosiarki zautomatyzowane Husqvarna oferowane są na rynku już od ponad 20 lat. Od tej pory przeszły znaczącą ewolucję, a na naszym rynku zaczęły zdobywać popularność dopiero od kilku lat. W tym okresie wydajność tych urządzeń wzrosła nawet do kilkuset procent względem pierwszych dostępnych w sprzedaży modeli. Zaczęto stosować coraz to bardziej wyszukane metody na podniesienie ich osiągów. Dziś te niepozorne kosiarki potrafią analizować tempo wzrostu trawy czy nawet wykorzystywać nawigację GPS, aby mieć pewność, że trawnik zostanie wszędzie równomiernie przycięty.

Aktualna oferta kosiarek Husqvarna Automower® zyskała aż pięc nowych modeli, co pozwala nam sklasyfikować wybrane urządzenia pod kątem ich możliwości. To rozwiązanie ułatwi nam dobór właściwego urządzenia do Twoich potrzeb. W poniższym artykule postaram się opisać poszczególne fukncje oraz różnice między modelami, na które powinieneś zwrócić uwagę planując zakup.