Koronawirus - Informacje

Informacja dotycząca działania firmy podczas trwania epidemi wirusa COVID-19

Firma Mil-Mag dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas współpracy z nami w trwającej epidemii. Nasze oddziały przy zachowaniu szczególnej ostrożności nadal w pełni funkcjonują i są dla Państwa dostępne. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Was aktualnie wprowadzone obostrzenia utrudniają funkcjonowanie, dlatego wychodzimy na przeciw tej sytuacji i nadal świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zrób zakupy nie wychodząc z domu. 

busik

Dysponujemy transportem własnym dlatego oferujemy zakupy z dostawą realizowaną przez naszą firmę. W bezpiecznych warunkach dostarczymy i przeprowadzimy podstawowe szkolenie z użytkowania zakupionych urządzeń. Urządzenia w drodze serwisowej takie jak kosiarki, traktory i inne maszyny ciężkie  - odbierzemy, wycenimy, naprawimy - dostarczymy! W promieniu 50 km od naszysch sklepów zakupione urządzenia dowozimy gratis! Dla Państwa wygody dostępne są także przesyłki kurierskie.

Zapraszamy do współpracy

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
siol-hal

Zapraszamy do udziału w stworzeniu kompendium wiedzy z najbardziej nurtujących zagadnień w tematyce ogrodnictwa, leśnictwa, mechaniki i obsługi urządzeń. W tym dziale sukcesywnie będziemy zamieszczać informacje odpowiadające na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania. Jeżeli jest coś na co jeszcze nie znalazłeś odpowiedzi skorzystaj z formularza kontatowego z dopiskiem "poradnik" a już niedługo uzyskasz odpowiedź w tym dziale.Drukuj

Husqvarna Automower ®

automower top4 320

Zaczęło się 20 lat temu...

Kosiarki zautomatyzowane Husqvarna oferowane są na rynku już od ponad 20 lat. Od tej pory przeszły znaczącą ewolucję, a na naszym rynku zaczęły zdobywać popularność dopiero od kilku lat. W tym okresie wydajność tych urządzeń wzrosła nawet do kilkuset procent względem pierwszych dostępnych w sprzedaży modeli. Zaczęto stosować coraz to bardziej wyszukane metody na podniesienie ich osiągów. Dziś te niepozorne kosiarki potrafią analizować tempo wzrostu trawy czy nawet wykorzystywać nawigację GPS, aby mieć pewność, że trawnik zostanie wszędzie równomiernie przycięty.

Aktualna oferta kosiarek Husqvarna Automower® zyskała aż pięc nowych modeli, co pozwala nam sklasyfikować wybrane urządzenia pod kątem ich możliwości. To rozwiązanie ułatwi nam dobór właściwego urządzenia do Twoich potrzeb. W poniższym artykule postaram się opisać poszczególne fukncje oraz różnice między modelami, na które powinieneś zwrócić uwagę planując zakup.