Koronawirus - Informacje

Informacja dotycząca działania firmy podczas trwania epidemi wirusa COVID-19

Firma Mil-Mag dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas współpracy z nami w trwającej epidemii. Nasze oddziały przy zachowaniu szczególnej ostrożności nadal w pełni funkcjonują i są dla Państwa dostępne. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Was aktualnie wprowadzone obostrzenia utrudniają funkcjonowanie, dlatego wychodzimy na przeciw tej sytuacji i nadal świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zrób zakupy nie wychodząc z domu. 

busik

Dysponujemy transportem własnym dlatego oferujemy zakupy z dostawą realizowaną przez naszą firmę. W bezpiecznych warunkach dostarczymy i przeprowadzimy podstawowe szkolenie z użytkowania zakupionych urządzeń. Urządzenia w drodze serwisowej takie jak kosiarki, traktory i inne maszyny ciężkie  - odbierzemy, wycenimy, naprawimy - dostarczymy! W promieniu 50 km od naszysch sklepów zakupione urządzenia dowozimy gratis! Dla Państwa wygody dostępne są także przesyłki kurierskie.

Zapraszamy do współpracy

Aktualne promocje

Drukuj

Wiosna 2016 - Promocja kosiarek Husqvarna

Promocja kosiarek Husqvarna!

hqv lc353ve rightPromo Art2


Planujesz w tym roku zakup kosiarki w systemie ratalnym? Skorzystaj z wyjątkowej oferty w sklepach Husqvarna. Promocją objęte są prawie wszystkie modele kosiarek. Prawdziwe raty 0% bez ukrytych kosztów i ubezpieczeń.

Oferta ważna do 15 Czerwca 2016 lub wyczerpania zapasów.

 

Decydując się na zakup kosiarki w sklepach MIL-MAG oszczędzasz nawet do 15%!

Poznaj ofertę promocyjną...