Nowe urządzenia Husqvarna

Kosiarki tradycyjne Husqvarna

Oferta na rok 2016 została rozszerzona o zupełnie nowe modele kosiarek serii 100 oraz 200 dedykowanych dla posiadaczy niewielkich ogrodów. Znacząco wyróżniają się lekkie i wygodne w obsłudze modele 247 i 247S wykonane z materiałów kompozytowych całkowicie odpornych na korozję. Dla miłośników ogrodnictwa i najnowszych technologii Husqvarna prezentuje całkowitą nowość w postaci kosiarki akumulatorowej. 

lc 140s slc 247s slc 348VI slc 141i s

LC 140S                          LC 247S                            LC 348VI                        LC 140i


Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower®

W związku z dużym sukcesem odnoszonym w ostatnich latach przez kosiarki zautomatyzowane, Husqvarna przedstawia nam nową gamę urządzeń poszerzoną o siedem nowych urządzeń. Według statystyk sprzedaży wykonanych w ubiegłym roku w Wielkiej Brytanii, na dziesięć sprzedanych kosiarek automatycznych przypadają dwa traktory ogrodowe o podobnej dedykowanej wydajności. Jest to wyraźny dowód na skuteczność działania tych małych robotów.

hqv am 308 s   hqv am 450x s   hqv am 320 s

Automower® 105                          Automower® 450X                         Automower® 420 


Ridery Husqvarna oraz pozostałe narzędzia

Wśród nowości znajdziemy także wyjątkowy traktor ogrodowy typu Rider zasilany akumulatorowo, który definitywnie zmienia koncepcję kosiarek samobieżnych dostępnych na rynku. Do wyboru dostajemy równierz bardzo wydajny model Ridera Husqvarna z napędem na cztery koła, oraz model 214TC w bardzo atrakcyjnej cenie z urządzeniem tnącym Husqvarna CombiCut® 94cm dołączonym gratis do maszyny. Ponadto w roku 2016 pojawiają się także nowe urządzenia akumulatorowe z serii Li w postaci bardzo lekkiej podkrzesywarki na wysięgniku, wzmocnionej i wydajnej pilarki dla arborystów oraz dmuchawy do zamiatania liści.

husqvarna rider aku s                               podkrzesywarka s                          rider320 s

Rider akumulatorowy               Podkrzesywarka 536LiPT5                     Rider AWD 320