Kosiarki Husqvarna LC 353Ve / 348V / 348Ve

Husqvarna LC 348 / LC 348V / LC 348VE / LC 353VE

promocja kosiarek e
Kosiarki Husqvarna dla najbardziej wymagających użytkowników. Zbudowane nie tylko po to, aby zapewnić najlepsze rezultaty w koszeniu trawników...

 

 

W związku z promocją Husqvarna dotyczącą wielu modeli kosiarek w ofercie 10X RATY 0%, zapraszamy do zapoznania się z nową twarzą bardzo popularnych kosiarek z serii LC. Promocja ważna od dnia 1 kwietnia 2015r. Więcej w sklepach MIL-MAG.

 OFERTA PROMOCYJNA KOSIAREK... 


NIEPOWTARZALNY DESIGN

promocja kosiarek d

Łamiemy stereotypy! Kosiarki Husqvarna z serii LC to coś więcej niż niezawodne maszyny do koszenia trawy. Są kontynuacją legendarnej już serii kosiarek Royal Husqvarna przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników. Zaprojektowane z myślą nie tylko o trawniku ale i o cieszącej oko estetyce całej konstrukcji. 

 

 

  

 SOLIDNA STALOWA OBUDOWApromocja kosiarek b

Wytrzymałe podwozie kosiarki z litej stali, ocynkowane i malowane metodą proszkową. Przemyślane pod każdym względem, zbudowane na potrzeby Air Flow Tech Husqvarna® powoduje że kosiarka nie ma sobie równych w zbieraniu skoszonej trawy. Podwójnie łożyskowane koła gwarantują niskie opory toczenia, a amortyzowane uchwyty zminimalizują zmęczenie podczas pracy.

 

 

  

WYSOKA ERGONOMIApromocja kosiarek a

A wszsystko po to, aby osługa sprawiała przyjemność. Ergonomiczne, wyściełane uchwyty z błyskawiczną regulacją wysokości kierownicy. Wspomaganie dla łatwej i wygodnej regulacji wysokości koszenia - precyzyjne koszenie już od 25mm. Silnik z dekompresorem i automatycznym ssaniem dla łatwego rozruchu. Wysoki montaż kosza - opróżnasz bez wysiłku i schylania.

 

 

 MOCNY I WYDAJNY SILNIKpromocja kosiarek c

Serce Kosiarek Husqvarna to wysokiej klasy silniki marki Briggs & Stratton w ich najnowszej generacji. Rozwiązania zawarte w konstrukcji tych silników pozwalają lekko i bez trudu uruchomiać kosiarkę, bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności. Nie znajdziesz tu tradycyjnej pompki paliwa czy dźwigni ssania. Obsługa staje się banalnie prosta. Ponadto wybrane modele kosiarek posiadają starter elektryczny, dzieki któremu możesz zapomnieć o klasycznym linowym rozruszniku! 

 

 

 

 

 

 

 

  

AutoWalk II - Napęd z płynną regulacją prędkości jazdy

Nie musisz się martwić, aby nadążyć za kosiarką. Dostosuj prędkość do swoich preferencji lub obciążenia. Nie zawsze pełna prędkość jazdy sprawdzi się w wysokiej trawie, dlatego łatwo i wygodnie przyspieszaj i zwalniaj z AutoWalk II Husqvarna®

autowalk2

 
Składany uchwyt oraz wygodna pozycja serwisowa

Błyskawiczna regulacja uchwytu służy nie tylko do zmiany wysokości kierownicy. Po złożeniu jak na ilustracji, kosiarkę można łatwo przenośić za uchwyt rurowy, a po podniesieniu przednich kół do pozycji całkowicie pionowej zyskamy wygodną pozycję serwisową.

skladany uchwyt

Centralna regulacja wysokości koszenia

Łatwo dostępna 5 stopniowa centralna regulacja wysokości koszenia ze wspomaganiem, pozwoli na lekką i wygodną obsługę jedną ręką. 

nowe kosiarki lc 6

MIL MAG

Błyskawiczna regulacja kąta i wysokości uchwytu

Zatrzaskowy modół regulatora umożliwia błyskawicznie zmienić wysokość kierownicy, bez zmagania się z pokrętłami motylkowymi.

szybka regulacja

Blokada do pracy z systemem BioClip Husqvarna®

Kosiarka domyślnie sprawdzi się w perfekcyjnym zbieraniu skoszonej trawy, ale to nie koniec jej zastosowań. Stosując blokadę wyrzutu do kosza możemy przebudować kosiarkę w celu stosowania systemu mielącego, a nawet wrzutu bocznego.

bioclip

 
Solidna obudowa z technologią AFTech®

AFTech Husqvarna ® przekształca tradycyjną kosiarkę w urządzenie o nieporównywalnej skuteczności w aspekcie zbierania skoszonej trawy. Wysoki pęd powietrza oraz możliwość całkowitego wykorzystania pojemności kosza znacząco podnosi wydajność pracy.

solidna obudowa

 


NOWE KOSIARKI HUSQVARNA - PRZEŁAMUJĄ STEREOTYPY!