Koronawirus - Informacje

Informacja dotycząca działania firmy podczas trwania epidemi wirusa COVID-19

Firma Mil-Mag dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas współpracy z nami w trwającej epidemii. Nasze oddziały przy zachowaniu szczególnej ostrożności nadal w pełni funkcjonują i są dla Państwa dostępne. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Was aktualnie wprowadzone obostrzenia utrudniają funkcjonowanie, dlatego wychodzimy na przeciw tej sytuacji i nadal świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zrób zakupy nie wychodząc z domu. 

busik

Dysponujemy transportem własnym dlatego oferujemy zakupy z dostawą realizowaną przez naszą firmę. W bezpiecznych warunkach dostarczymy i przeprowadzimy podstawowe szkolenie z użytkowania zakupionych urządzeń. Urządzenia w drodze serwisowej takie jak kosiarki, traktory i inne maszyny ciężkie  - odbierzemy, wycenimy, naprawimy - dostarczymy! W promieniu 50 km od naszysch sklepów zakupione urządzenia dowozimy gratis! Dla Państwa wygody dostępne są także przesyłki kurierskie.

Zapraszamy do współpracy

HQV-INFO Aktualności w ofercie Husqvarna

Aktualności, materiały prasowe i promocyjne firm współpracujących z MIL-MAG. Zapraszamy do dodawania własnych artykułów i opini którymi chcielibyście się podzielić. Materiały prosimy wysyłać poprzez formularz kontaktowy w zakładce Formularz kontaktowy.

Kosiarki o zerowym promieniu skrętu - Ferris

ferris logoFerris - Zero Turn Mowers

Kosiarki Zero Turn należą do urządzeń spełniających najwyższe wymagania wśród profesjonalistów. To przede wszystkim maszyny do długiej i ciężkiej pracy. Masywna i jednocześnie solidna konstrukcja zniesie najcięższe warunki. W podstawowej ofercie znajdziesz urządzenia z silnikami przemysłowymi Vanguard™ Briggs&Stratton oraz potężny model z ponad 30 konnym silnikiem Diesla.

Posiadasz duży ogród lub świadczysz usługi na większą skalę i wydajność jest dla Ciebie kwestią kluczową? Kosiarki o zerowym promieniu nie mają sobie równych. Daj się zaskoczyć niezwykle wysokimi osiągami przy maksymalnym komforcie pracy.


ferris is600z 02        ferris is2100Z 02           ferris is2600z 02           ferris IS5100Z 02

Ferris IS 600Z      Ferris IS 2100Z      Ferris IS 2600Z      Ferris IS 5100Z


Już od Kwietnia 2016 te wyjątkowe urządzenia będą do Twojej dyspozycji. Umów się na jazdę próbną w jednym z naszych sklepów lub zaproś nas do siebie. 

Osprzęt do Husqvarna Rider

Akcesoria do Riderów Husqvarna

 • H310-0382
 • H310-0615
 • rider214_l2
 • 17a2ebfe
 • 2280931d
 • 2894d248
 • 49e2bc71
 • 5aa57965
 • 5ed0608f
 • 673812ef
 • 72ff471c
 • H310-0382
 • H310-0615b
 • H310-0685
 • H325-0099
 • H325-0279b

Rider Husqvarna to wyjątkowa propozycja dla profesjonalistów jak i miłośników prac ogrodowych. Niebywale zwrotne urządzenia sprawdzają się w każdych warunkach oferując zarazem wiele możliwości dzięki ich wyjątkowej konstrukcji. Urządzenia robocze montowane z przodu to przede wszystkim łatwa kontrola nad wykonywaną pracą, większa zwrotność oraz szybki sposób zmiany osprzętu w zależności od potrzeb. Poznaj podstawową ofertę akcesoriów przeznaczonych do tych urządzeń.

Nowe urządzenia Akumulatorowe Husqvarna

Urządzenia w zestawach z akumulatorem i ładowarką

Oferta na rok 2017 została poszerzona o ciekawe rozwiązania dla hobbystów i amatorów ogrodnictwa. Pojawiły sie trzy nowe modele zestawów akumulatorowych gotowych do pracy w każdych warunkach. Teraz kupując urządzenia bateryje, możemy zdecydować się na zakup sprzętu w bardziej atrakcyjnych cenach. Wybierając zestaw oszczędzasz nawet do 400 zł, a następne urządzenia kompatybilne z akumulatorem kupisz taniej w wersji zerowej.

115iHD45 full2

120i s                115iL s                 115iHD45 s

      Pilarka Husqvarna 120i               Podkaszarka Husqvarna 115iL         Nożyce Husqvarna 115iHD45

    1 149,-                            1 299,-                             1 149,-

Nowe urządzenia Husqvarna

Kosiarki tradycyjne Husqvarna

Oferta na rok 2016 została rozszerzona o zupełnie nowe modele kosiarek serii 100 oraz 200 dedykowanych dla posiadaczy niewielkich ogrodów. Znacząco wyróżniają się lekkie i wygodne w obsłudze modele 247 i 247S wykonane z materiałów kompozytowych całkowicie odpornych na korozję. Dla miłośników ogrodnictwa i najnowszych technologii Husqvarna prezentuje całkowitą nowość w postaci kosiarki akumulatorowej. 

lc 140s slc 247s slc 348VI slc 141i s

LC 140S                          LC 247S                            LC 348VI                        LC 140i


Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower®

W związku z dużym sukcesem odnoszonym w ostatnich latach przez kosiarki zautomatyzowane, Husqvarna przedstawia nam nową gamę urządzeń poszerzoną o siedem nowych urządzeń. Według statystyk sprzedaży wykonanych w ubiegłym roku w Wielkiej Brytanii, na dziesięć sprzedanych kosiarek automatycznych przypadają dwa traktory ogrodowe o podobnej dedykowanej wydajności. Jest to wyraźny dowód na skuteczność działania tych małych robotów.

hqv am 308 s   hqv am 450x s   hqv am 320 s

Automower® 105                          Automower® 450X                         Automower® 420 


Ridery Husqvarna oraz pozostałe narzędzia

Wśród nowości znajdziemy także wyjątkowy traktor ogrodowy typu Rider zasilany akumulatorowo, który definitywnie zmienia koncepcję kosiarek samobieżnych dostępnych na rynku. Do wyboru dostajemy równierz bardzo wydajny model Ridera Husqvarna z napędem na cztery koła, oraz model 214TC w bardzo atrakcyjnej cenie z urządzeniem tnącym Husqvarna CombiCut® 94cm dołączonym gratis do maszyny. Ponadto w roku 2016 pojawiają się także nowe urządzenia akumulatorowe z serii Li w postaci bardzo lekkiej podkrzesywarki na wysięgniku, wzmocnionej i wydajnej pilarki dla arborystów oraz dmuchawy do zamiatania liści.

husqvarna rider aku s                               podkrzesywarka s                          rider320 s

Rider akumulatorowy               Podkrzesywarka 536LiPT5                     Rider AWD 320 


 

Urządzenia akumulatorowe Husqvarna

bat white 400x250

Huqvarna Li-Ion

Urządzenia akumulatorowe to rozwiązania przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Łatwość obsługi łączy się w tym przypadku z tak na prawdę bardzo dużą wydajnością, porównywalną z urządzeniami napędzanymi silnikami spalinowymi, a w wielu aspektach nawet je przewyższając. Naszym zdaniem nie jest to tylko ciekawa alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. To także nowe możliwości cieszące się rosnącą popularnością, co wynika z ogromnej ilości zalet jakie nam oferują.

Husqvarna Automower® 330x - 430x - 450x

Kosiarki Husqvarna Automower® 330X 430X 450X

Zupełnie nowy wymiar maszyn do pielęgnacji trawników. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dotyczącym topowego modelu kosiarki zautomatyzowanej Husqvarna, w który omówimy jej najważniejsze cechy. Zobacz jakie rozwiązania skrywają w sobie te niepozorne urządzenia.                                                                                                                  

Husqvarna Automower® "X" 

Kosiarki Husqvarna LC 353Ve / 348V / 348Ve

Kosiarki Husqvarna LC serii 300

Kosiarki zapewniające najlepsze rezultaty w koszeniu. Zaprojektowane po to, aby praca w ogrodzie sprawiała przyjemność. Zbudowane w technologii Air Flow Husqvarna ® zapewniają doskonałe wyniki w zbieraniu koszonej trawy dla maksymalnie estetycznego efektu. Gwarancja wysokiej jakości materiałów, ergonomia konstrukcji oraz łatwość użytkowania to tylko kilka wybranych zalet!

Husqvarna Premium Dealer w Płońsku

Nowy sklep Husqvarna w Płońsku

Płońsk, ul. Targowa 44 (minuta drogi od zjazdu na 298 km z trasy krajowej nr 7 Warszawa-Gdańsk) 

Teraz jeszcze większy wybór akcesoriów oraz maszyn. Oferujemy pełną gamę kosiarek LC z serii 300, w tym niepowtarzalny model356V AWD z napędem na cztery koła. Prezentujemy zautomatyzowane kosiarki Husqvarna Automower ®, pilarki łańcuchowe wyposażone w technologię Autotune®, akcesoria i nawodnienia ogrodowe Garedena oraz wiele innych urządzeń do lasu i ogrodu. Zapraszamy na jazdę próbną riderami oraz traktorami Husqvarna.

Zadzwoń: 23 / 661 34 18

XVI Mazowieckie Dni Rolnictwa

Drobne atrakcje podczas targów Poświętne 2015

Tegoroczną wystawę MIL-MAG na Mazowieckich Dniach Rolnictwa urozmaicał pokaz niekonwencjonalnego zastosowania pilarki Husqvarna 550 xp. Poniżej krótki film time-lapse z pracy nad logo firmy oraz najciekawsze zdjęcia jakie udało się nam uchwycić. Kliknij na fotografię aby powiększyć. Zdjęcia są w rozdzielczości 1080p.